Z ogromną dumą i radością informujemy, iż dnia 30.08.2022 r. nasza Pani doktor nauk medycznych Anna Lachowicz-Wawrzyniak podczas sesji Rady Miasta Giżycka została uhonorowana medalem za zasługi dla Giżycka.

Pracuje w Stowarzyszeniu na Rzecz Chorych z Chorobą Nowotworową od 01.01.2005 r. Zatrudniona w Hospicjum Domowym dla Dorosłych. Specjalistka chorób wewnętrznych i zakaźnych, posiadająca liczne certyfikaty „leczenia bólu”, z zakresu:
- psychoonkologii,
- leczenia bólu nowotworowego,
- trudnych przypadków hematologicznych w opiece paliatywnej,
- współczesnych wyzwań opieki paliatywnej.

Uczestniczka wielu konferencji opieki paliatywnej dla jednostek województw warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
Jest lekarzem o WIELKIM SERCU tak do chorych nowotworowych jak i ich rodzin. Pacjenci lubią dr ANIĘ, która umie słuchać, zawsze ma czas, jest uśmiechnięta i zadowolona. Jest wzorem do naśladowania. Bardzo dobrze pracuje w zespole interdyscyplinarnym. W roku 2022 na wniosek Zarządu Stowarzyszenia „PROMYK” została odznaczona MEDALEM ZA ZASŁUGI DLA GIŻYCKA.


                                                                           SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

W imieniu Zarządu Maria Popieluch, prezes Stowarzyszenia „Promyk”.
Giżycko dnia 14.09.2022 r.

 

Pełna relacja z momentu wręczenia medalu dla Pani dr Anny Lachowicz-Wawrzyniak na stronie gizycko.pl oraz na stronie Gazety Giżyckiej.

 

 

IMG 20220905 WA0001B          DSC03190A